Number of the records: 1  

Dvořák, Petr, 1970-

  1. Personal nameDvořák, Petr, 1970-
    Other nameCírkevní jméno: Dvořák, Petr Josef František z Assisi, 1970-
    Pseudonym: Dvorak, Peter, 1970-
    Birth Edmonton (Kanada) , 8.9.1970
    Biographical NoteMagistr filozofie a anglické literatury, vědecký pracovník, analytický a aristotelský filozof, logik, překladatel, pedagog na olomoucké teologické fakultě.
    Data source entryNK ČR - Báze AUJ
    Collection kindPersonal names and family names file
    References (1) - Sborníky
    person

    person

Number of the records: 1