Number of the records: 1  

Štogr, Josef, 1957-

  1. Personal nameŠtogr, Josef, 1957-
    Other nameAcronym: Sh, 1957-
    Pseudonym: Shorty, 1957-
    Birth Kladno , 24.5.1957
    Biographical NotePublicista, filozof, básník, člen místní městské samosprávy, deníková literatura, samizdatové publikace, redaktor Možnosti, Měsíčníku pro Prahu 6, katolický laik.
    Data source entryNK ČR
    Collection kindPersonal names and family names file
    References (1) - Monografie
    (1) - Sborníky
    person

    person

Number of the records: 1