Number of the records: 1  

Bauer, Jan, 1945-

  1. Personal nameBauer, Jan, 1945-
    Other namePseudonym: Fišer, Vojtěch, 1945-
    Pseudonym: Krumlowský, Felix, 1945-
    Birth Jihlava , 11.4.1945
    Biographical NoteIng., publicista, publikace v ekologii, rozhovory, literatura faktu, historická literatura, detektivky. Používá pseudonymy. Pod pseudonymem Vojtěch Fišer publikuje regionální literaturu.
    Data source entryNK ČR
    FALOUT, Jiří. Janu Bauerovi vyšla stá kniha. Právo : Jižní Čechy. 18.12.2009, 19, 294, s. 10.
    Collection kindPersonal names and family names file
    References (9) - Biografie
    (5) - Monografie
    (1) - Sborníky
    person

    person

Number of the records: 1