Number of the records: 1  

Jan Pavel, 1920-2005

  1. Personal nameJan Pavel, II., papež, 1920-2005
    Other nameJohn Paul, II., papež, 1920-2005
    Skutečné jméno: Wojtyła, Karol, 1920-2005
    Pseudonym: Jawień, Andrzej, 1920-2005
    Birth , 18.5.1920
    Biographical NotePolský římskokatolický teolog a církevní činitel, v roce 1978 zvolen papežem.
    Občanské jméno papeže Jana Pavla II. je Karol Wojtyla, pro básnickou tvorbu užívá literárního pseudonymu Andrzej Jawień.
    Data source entryNK ČR - Báze AUJ
    Collection kindPersonal names and family names file
    References (2) - Monografie
    (1) - isn
    person

    person

Number of the records: 1