Počet záznamů: 1  

Dialog o Evropě

 1. NázevDialog o Evropě : Praha - Paříž v čase předsednictví Evropské unie : sborník z konference "Evropská vize" uspořádané v Praze 26. a 27. května 2008 Univerzitou Karlovou v Praze, Senátem Parlamentu ČR, Francouzským velvyslanectvím v ČR ve spolupráci se Sciences Po v Paříži (CERI), Nadací Roberta Schumana v Paříži a Francouzským ústavem pro výzkum ve společenských vědách v Praze Dialogues sur l'Europe : Paris - Prague à l'heure des présidences de l'Union européenne : actes du colloque franco-tcheque "Visions d'Europe" organisé a Prague, les 26 et 27 mai 2008, par l'Université Charles de Prague, le Sénat du Parlement de la République tcheque, l'Ambassade de France en République tcheque avec la collaboration de Sciences po Paris (CERI), la Fondation Robert Schuman (Paris) et du Centre français de recherche en sciences sociales (Prague) / Jacques Rupnik, Jean-Marc Berthon (editoři)
  Záhlaví-akce Evropská vize (2008 : Praha, Česko)
  Další autoři Rupnik, Jacques, 1950- (Editor)
  Berthon, Jean-Marc, 1966- (Editor)
  Vydání1. vyd.
  NakladatelPraha : CEFRES, c2009
  Rozsah144, 166 s. ; 21 cm
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.Čeština ; Francouzština
  Souběž.n.Dialogues sur l'Europe : Paris - Prague à l'heure des présidences de l'Union européenne : actes du colloque franco-tcheque "Visions d'Europe" organisé a Prague, les 26 et 27 mai 2008, par l'Université Charles de Prague, le Sénat du Parlement de la République tcheque, l'Ambassade de France en République tcheque avec la collaboration de Sciences po Paris (CERI), la Fondation Robert Schuman (Paris) et du Centre français de recherche en sciences sociales (Prague)
  PoznámkyDar poslance Z. Jičínského. Souběžný francouzský text. Francouzský text tištěn zvratmo
  Obsahuje bibliografické odkazy
  AnotaceDiskuze o základních otázkách evropské konstrukce se konala v Praze 26. a 27. května 2008 a umožnila setkání politiků a intelektuálů obou zemí. Tato kniha přináší jejich vystoupení a jejich výměny názoru. Poukazuje na bohatost evropské diskuze ve Francii a v České republice, ale také na intenzitu politického a intelektuálního dialogu mezi Paříží a Prahou.
  Výrazy tezauru Evropská unie * evropská identita * předsednictví v Radě EU * Francie * Česká republika * mezinárodní konference
  Klasifikační znaky0806 - Mezinárodní politika
  1006 - Orgány EU a evropská veřejná služba
  ISBN978-80-86311-19-7
  Počet ex.1, z toho volných 1
  Druh dok.Sborníky
  SignaturaLokaceInfo
  F 79345EXH - externí sklad Měšice
  Dialog o Evropě

Počet záznamů: 1